KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 17277298

nr 1727 7298

Mats Ahlgren

(1952-2016), Sverige

Kolteckning, Figurer. Signerad. Bildmått: 36x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x57 cm

Kondition: ej glas

Mats Ahlgren, svensk bildkonstnär född i Mölndal 1952, död 2016 i Göteborg.

Utrop:

500 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:09:05

Mats Ahlgren

Läs mer om Mats Ahlgren